RANDEVU AL

AKSESUAR VE KİŞİSELLEŞTİRME

Aksesuarlar aracınızın hem sürüş keyfini artırır hem de size özel estetik bir görünüş kazanmasını sağlar. Service Centre’da kaliteli aksesuar modelleri, uzman personelimiz ve üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile aracınıza monte edilir.

Service Centre; SUV'ler için basamak setleri ve araç içi multimedya eğlence sistemleri, süper spor otomobiller için spor egsoz susturucu setler, spor alaşımlı jant ve lastik setleri, gövdeyi kişileştiren bodykitler en az 12 ay garantili olmak şartıyla sizin için temin eder ve özenle işlemden geçirerek aracınıza monte eder.

Service Centre; Tubi Style, Vorsteiner, DMC, Art Tuning, Innotech Performance Exhaust (IPE-F1) gibi prestijli ve kaliteli markaların da yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir.

Aracınızı Service Centre kalitesinde taçlandırmak istiyorsanız; Service Centre’ın aksesuar hizmeti sizin için.

Eventuri ile aracınıza büyük bir değişim yaratın.

3D Design tarafından üretilen mükemmel karbon parçalar

Spor otomobillerin anavatanı İtalya'da üretilen hırçın ve görkemli TUBİ Style Italy egzoz sistemler

Aston Martin araçlarınız için R-ROFORGET kusursuz jantlar.

Orijinal Aksesuarlar, otomobiliniz için özel olarak tasarlanır. Kusursuz bir görünüm sağlar. Ayrıca aracınıza benzersiz ve size özel hale gelir.

Orijinal parça ve aksesuar çeşitlerimizle aracınızı güçlendirin, geliştirin ve kişiselleştirin.

Vörsteiner Nero ve Vorsteiner Wheels tarafından üretilen 1. Kalitede, sizin tarzınızı yansıtan jantlar, Bodykitler ve daha fazlası.

Innotech Performance Exhaust (IPE-F1) tarafından üretilen birbirinden agrasif ve performanslı son kumandalı susturucular, manifoldlar ve spor katalizatörler.

DMC tarafından üretilen heybetli BodyKitler.

Aracınıza yeni bir yorum katmak isterseniz ART’yi deneyin.