RANDEVU AL

SERVİS YÖNETİMİ

Service Centre; aracınızın dilinden en iyi anlayan personele sahiptir. Tüm marka ve model lüks araçlarınız için; uzman, eğitimli ve onaylı personel tarafından güvenle servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aston Martin onaylı servis teknisyenlerimize; güncel trend ve teknolojiler konusunda üst düzey eğitim veriyoruz. Tüm yedek parça, aksesuar gibi ürünlerimiz 12 aydan az olmamak şartıyla garanti altındadır.

Servis hizmetimiz içerisinde bakım işlemleri, kapsamlı ve detaylı onarım işlemleri, derin elektronik ve elektrik arızalarının onarımı, motor ve şanzıman problemlerinin çözümü, yazılım ve mekanik güncellemeler gibi birçok hizmet mevcuttur.

OTOMOBİL BAKIM

Otomobil bakımı, aracınızın performansını stabil ve yüksek verimde tutarak, sürüş keyfini artırmayı sağlar; olası arızaları önceden önleyerek; kazalardan ve arızalardan kaynaklanabilecek maddi kayıpların önüne geçer. Ayrıca arızadan kaynaklı kazaların önlenmesi ile sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği sağlanır.

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK

Donanımlı ve eğitimli profesyonel personelimiz; gerek görsel muayene gerekse de son teknoloji ekipman ile aracınızın derin elektrik ve elektronik arızalarını tespit eder. Ardından arızaları büyük bir titizlikle giderir. Aracınızın yazılım güncellemelerini yapar.

DEBRiYAJ & ŞANZIMAN

Aracınızın motor gücünü tekerleklere yansıtan üniteler debriyaj ve şanzımandır. Debriyaj ve şanzıman motorun enerjisini kontrol eder. Bu yüzden aracınızın güvenliği ve performansının stabil olması için debriyaj ve şanzımanınızın düzenli kontrol ve bakımdan geçmesi, arızalarının giderilmesi gerekmektedir. Service Centre’da aracınızın debriyaj ve şanzımanınızın kontrol, bakım ve onarımını nitelikli personel ve yüksek teknoloji donanımımızla yerine getiriyoruz.

FREN

Fren sistemi aracınızın en önemli ünitelerinden biridir. Fren sisteminde yaşanan bir aksaklık veya arızanın ne denli kötü sonuçlara yol açabileceğini hepimiz biliyoruz. Service Centre’da fren sisteminiz ile profesyoneller üstün teknolojili ekipmanlarıyla ilgilenirler. Fren sisteminin taşıdığı hayati önemin farkında olarak yüksek kalitede kontrol, bakım ve onarım işlemlerini uygun fiyata yerine getirirler.

SÜSPANSİYON

Süspansiyon sistemi aracın yol tutuşunu etkileyen önemli ünitelerden biridir. Sürüş keyfini sürücüye yansıtmada büyük rol oynar. Ayrıca yoldan kaynaklanan baskı ve darbelerin gücünü emerek aracınızı korur. Service Centre’da süspansiyon ve direksiyon sistemlerinizin bakım ve onarımı; üstün kalitede hizmet anlayışımızdan geçerek size güvenli ve keyifli bir sürüş sağlar.

MOTOR

Motor aracın yürür aksamına gerekli gücü; yakıt ve aküden aldığı enerjiyle aks ve milleri döndürerek sağlar. Bu da aracın performansında ne denli önemli olduğunun göstergesidir. Motorun verimli ve stabil çalışması sadece performansı değil, aracın güvenliğini ve sürüş keyfini de etkiler. Üst segment araçlarınızda, motor bakım ve onarım işlemlerini yüksek kalitede, titizlikle yerine getiriyoruz.

LASTİK HİZMETİ

Lastik hizmeti kapsamında size; lastik bakımı, lastik değişimi, hava basıncı, lastik kontrolü, jant presleme, diş derinliği ölçümü ve bilgisayarlı rot balans ayarı gibi birçok konuda uzman personel ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunu yaparken de üstün kaliteli ve güvenilir lastik markalarını tercih ediyoruz. Pirelli ve Continental bayiliğimiz mevcuttur.