RANDEVU AL

KUAFÖR VE KORUMA

Bakım, onarım, aksesuar temini ve montajı gibi hizmetlerimizin yanında size, yüksek standartlarda kuaför ve koruma hizmetini de sunuyoruz. Aston Martin ve diğer üst segment marka araçlarınızın sürüş deneyimi ve zevkini artırıyor; aracınızı sadece size özel hale getiriyoruz. Aracınızı Service Centre kalitesi ile adeta sıfır kilometre ayarına getiriyoruz.

Su bazlı seramik kaplama ile aracınızın yüzeyinde elmas sertliğine yakın, ince ve esnek cam tabakası oluşur. Bu tabaka aracınızın yüzeyini dışarıdan gelecek zararlı etkenlere karşı korur. Service Centre, yüksek kalite standartlarının bir göstergesi olarak bu işlemi; Türkiye’de tek olan 455 Ceramic markasının ürünlerini kullanarak yapıyoruz. Japon ürünü olan 455 Ceramic markası, gerçek su bazlı yapısı ile size en yüksek kaliteyi sunuyor.

Ayrıca; şeffaf ve renkli folyo kaplama; koltuk-deri onarım ve bakımı, renk değişim gibi birçok kuaför ve koruma hizmetini de veriyoruz. Üstelik bütün bunları Service Centre deneyim ve kalitesi ile sunuyoruz.

BENZERSİZ PARLAKLIK VE KORUMA

Su bazlı seramik kaplama Japonya’da uzun çalışmalarının sonucunda geliştirilmiş, üstün bir boya koruma ürünüdür.
Uygulandığı yüzeyde oluşturduğu elmas sertliğine yakın ince ve esnek cam tabakası araca zarar verebilecek dış etkenlerin yüzeyde tutunmasına engel olur.
Uygulama yapılan araçlar temiz ve yeni görüntülerini uzun süre korur.

ARACINIZA DEĞER KATIN

Seramik kaplama uygulanan aracın mükemmel görünmesini sağlıyor ve aracınıza değer katıyor.
En başta aracınızda oluşabilecek korozyon gibi yüksek maliyetli onarımlardan sizi koruyor. Bununla birlikte aracınızda var olan kılcal çiziklerin yok olmasını sağlarken uygulama sonrasında gerçekleşebilecek bir çok çizikte ürünün sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde kendiliğinden yok oluyor.