RANDEVU AL

SERVICE CENTRE

Service Centre, lüks araçların; bakım, onarım, yenileme gibi özen ve disiplin gerektiren hizmetlerini profesyonelce sunar. Deneyimin getirdiği tecrübesiye araç bakım ve onarım hizmetlerinin ciddiyetinin hayati önem taşıdığının her zaman bilincindedir. Service Centre, Aston Martin’in yetkili servisi olmasının getirdiği standartlar ve tecrübesiyle diğer lüks araçlara da yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

Araç bakımı ve onarımı araçların her zaman ilk günkü performansını korumasını sağlarken, istenmeyen durumlara karşı önlem niteliği taşır. Bu sayede araç sahiplerinin hem maddi kayıplarının hem de sağlığı tehlikeye atacak yaşamsal tehditlerin ortadan kaldırılması sağlanır. Service Centre, yılların getirdiği Aston Martin tecrübesiyle bu gibi istenmeyen durumlarda yaşanacak sorunların ciddiyetinin farkındadır. Bu yüzden verilen hizmetin kaliteli olması, Service Centre için büyük bir sorumluluk arz eder. Service Centre bu sorumluluğu kusursuz bir eğitimden geçen tam donanımlı personeli; üstün kaliteli ve sadece 12 ay garantili kaliteli parçalarla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Her yaşam özeldir. Yaşanacak maddi kayıpların ve sağlığı tehlikeye sokacak tehlikelerin önüne geçmek; “yani özel bir şeyi korumak”, dün de bugün de yarın da en önemli prensibimiz olacaktır.