RANDEVU AL

HİZMETLER

Siz ayrıcalığın keyfini sürün diye, biz çok çalışıyoruz. Tüm marka ve model lüks araçlarınızın; sürüş keyfini güncel tutmak için birçok hizmeti en üst kalitede ve en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Üst segment marka araç sahibi olmanın ne demek olduğunu biliyor, size bu deneyimi daha değerli ve kaliteli hale getirmenin yollarını sunuyoruz. Otomobilinizi iyi tanıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve onaylı teknisyenlerimizin hazırladığı servis planımız ile size ve otomobilinize değer veriyoruz.

VALE HİZMETİ

Bizim için üstün kaliteli hizmet anlayışı demek; sadece verdiğimiz hizmetle değil bu hizmet sürecinde size yaşattığımız konforla da alakalı. Service Centre’da istediğiniz takdir de sizin seçeceğiniz bir zaman diliminde evinizden veya iş yerinizden aracınızı alıyor, ihtiyacınız olan hizmeti titizlikle sunuyor ve tekrar seçtiğiniz bir zaman diliminde belirlediğiniz adrese güvenle ulaştırıyoruz.

HIZLI SERVİS

Eğer üstün kalitede hizmet almak için yeteri kadar zamanınız olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hız da bizim için kaliteyi oluşturan etkenlerden biri. Service Centre’da hızlı servis hizmetimiz ile randevu gerekmeksizin aracınızı getirebilirsiniz. Ardından 3 saat içerisinde uzman personel eliyle işlemleriniz tamamlanır ve aracınız kullanımınıza hazır şekilde size teslim edilir.

LASTİK HİZMETİ

Lastik hizmeti kapsamında size; lastik bakımı, lastik değişimi, hava basıncı, lastik kontrolü, jant presleme, diş derinliği ölçümü ve bilgisayarlı rot balans ayarı gibi birçok konuda uzman personel ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunu yaparken de üstün kaliteli ve güvenilir lastik markalarını tercih ediyoruz. Pirelli ve Continental bayiliğimiz mevcuttur.

YOL YARDIM

Size sunduğumuz kaliteli hizmetin yanında, zor zamanlarınızda da yanınızda olmayı işimizin bir parçası olarak görüyoruz. Kaza ve arıza gibi istenmeyen bir durum ile karşılaştığınızda 7/24 ulaşabileceğiniz profesyonel yol yardım ekibi ile hizmetinizdeyiz. “+90 530 173 73 72” numaralı Yol Yardım Hattı’mızı arayarak istediğinizde bize ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz.